Masz jeans do wyprania, przeczytaj nasze ciekawostki

Jak prać ciemny jeans?

Ciemny denim jest trendem i ludzie uwielbiają go nosić. Pasuje do każdego rodzaju stroju, więc łatwo jest znaleźć idealny dla siebie. Być może zastanawiasz się jaak go prać. Odpowiedź jest bardzo prosta, wystarczy wykonać poniższe kroki:
1) Włóż ciuchy do pralki i dodaj około dwóch łyżek stołowych detergentu/proszku
2) Uruchom pralkę na krótkim cyklu lub po prostu ustaw jeden program.
3) Wyjmij dżinsy i pozwól im kapać do sucha (nigdy nie umieszczaj ich w suszarce).

Jak prać jasne dżinsy?

Jeśli jeansy są nowe i nigdy wcześniej nie były prane, ważne jest, aby prać je w zimnym cyklu z delikatnym detergentem. Po wypraniu dżinsów, dodaj trochę octu do cyklu płukania. Pomoże to zapobiec przebarwieniom.

W jaki sposób najlepiej prać jeansy?

Jeansy są popularnym rodzajem spodni, które są często noszone przez ludzi w każdym wieku. Jak każdy inny rodzaj odzieży, jeansy muszą być prane po dłuższym okresie noszenia. Mogą one zostać poplamione brudem, potem lub jedzeniem, co może sprawić, że będą miały nieprzyjemny zapach, jeśli nie zostaną usunięte.

Ważne jest, aby pamiętać, że nigdy nie należy prać jeansów z wybielaczem, ponieważ może to spowodować, że tkanina straci kolor.

Jak często należy prać dżinsy?

Wiele osób zadaje to pytanie i ma na nie różne odpowiedzi. Niektórzy twierdzą, że jeansy należy prać za każdym razem, gdy się je nosi. A niektórzy twierdzą, że należy je prać tylko wtedy, gdy się zabrudzą.

Image by Ylanite Koppens from Pixabay