Kupiłam kilka przedmiotów ze Smartem i mi się nie podobają.

Często zdarza się tak że zakupimy na jednej z aukcji coś co tylko pięknie wygląda na obrazku a już po rozpakowaniu widać że to tzw. chiński szit” rozlatujący się w rękach bez żadnych certyfikatów czy nawet instrukcji w języku polskim. I co teraz przecież nie zostawisz sobie tego badziewia w domu. Z pomocą przychodzi allegro ich system darmowych zwrotów.

Towary zakupione za pomocą Allegro Smart można zwrócić za darmo. Jeden zakup Allegro Smart! To jeden darmowy zwrot.

Jako kupujący powinieneś zapoznać się z zasadami zwrotów sprzedawcy, aby uniknąć błędów w zakupie. Niektóre produkty nie podlegają zwrotowi, na przykład artykuły spożywcze z internetowego sklepu spożywczego, ponieważ wygasają. Zasady zwrotów można znaleźć, klikając zakładkę „Moje zakupy”, a następnie klikając link „zasady zwrotów”.

Od momentu odebrania rzeczy masz 14 dni na odstąpienie od umowy, ale sprzedający może ten termin przedłużyć.

Jeśli zwracasz więcej niż jeden przedmiot, zapakuj go w jedną paczkę i użyj etykiety zwrotnej, która jest generowana.

Kod zwrotu zwracanego towaru znajdziesz również w szczegółach zwracanego towaru w zakładce Moje zakupy.

Teraz pozostaje się tylko wybrać do paczkomatu lub na pocztę i nadać ferelną paczkę.

Gdyby sprzedający nie zwracał pieniędzy zawsze można założyć dyskusje, w tym wypadku będziemy minęli pewną gwarancję że odpisze. I tutaj mały tips, sprzedający ma obowiązek odpisać ale trafiałem już na takich którzy sypali lakonicznymi tekstami typu odpiszę jutro lub dziękujemy za odpowiedź a takim wypadku nie czekamy tylko piszemy dalej.

Image by Free-Photos from Pixabay

Dodaj komentarz